facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych
Renault » Grupa Renault też z nowymi logotypami: Renault, Dacia...a spójrzcie tylko na nową Ładę Nivę!

Grupa Renault też z nowymi logotypami: Renault, Dacia...a spójrzcie tylko na nową Ładę Nivę!

Kategoria: Renault|Komentarze: 0|Data: 2021-03-29 13:47:39

Grupa Renault dołącza do producentów zmieniających w ostatnim czasie swój logotyp. Zarówno Dacia jak i Renault zapowiedziały pojawienie się nowych. O ile nowy symbol Dacii najczęściej od razu wszystkim się podobał, Renault wzbudziło pewne kontrowersje. Ale zobaczcie czy słusznie.

 
Pewnym błędem było to, że w mediach pojawiło się głównie zdjęcie samego logo na białym tle. Faktycznie, przedstawione  ten sposób wygląda dość dziwnie. Zupełnie inaczej prezentuje się ono na samochodzie. Wtedy widać, o co chodziło projektantom. Niech za przykład posłużą zdjęcia poniżej. Jest i retro i nowocześnie, i prosto i ciekawie. 
 
 
Z kolei logotyp Dacii chyba uniknął podobnych kontrowersji, ciężko spotkać bowiem osoby, którym od razu się nie spodobał. Oba logotypy będą świetnie współgrać z nową stylistyką marek, którą niejako grupa przemyca zdjęciami pokazanymi w ramach prezentacji logotypów.
 
Jako ciekawostka na koniec...tylko zobaczcie na koncept nowej Łady Nivy! Możemy tylko żałować, że Francuzi nie weszli swego czasu do naszego FSO.
 
 

Tekst: Marcin Dziekoński      Foto: Grupa Renault

 
 
 

Komentarze:

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodawać komentarze