facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych

Skład redakcji Świat Aut Net

Miło nam powitać Państwa na naszej stronie..

Nasz serwis przeznaczony jest zarówno dla pasjonatów motoryzacji, jak i zwykłych użytkowników samochodów. Ani pierwszych, ani drugich nie zawiedziemy. Jeśli czujecie, że większośc artykułów w internecie jest za krótka, niedostatecznie ilustrowana, albo schowana w odmętach nieczytelnych stron www, być może u nas odetchniecie. 

Chcemy, by nasz serwis stał się miejscem z jak największą ilością informacji na temat samochodów i związanych z nimi zagadnień. W obszernych i konkretnych, bogato ilustrowanych artykułach, znajdziecie Państwo -mamy nadzieję- jak najbardziej rzetelne źródło wiedzy o autach nowych, używanych, modyfikowanych i zabytkowych. Dodatkowo, Państwa czas umilą artykuły innego rodzaju, mniej lub bardziej związane z motoryzacją. Przy czym zapewniamy jedno: nie idziemy na ilość. Nie będzie 20 testów miesięcznie i setek informacji w trylionie różnych działów. Nie chcemy Was bombardować. Chcemy być na prawdę pomocni.

Pragniemy, by nasz serwis wyróżnił się w Państwa oczach swoją różnorodnością, jakością i wszechstronnością. Zachęcamy też Państwa do współtworzenia jego treści, do czego zachęcamy szczególnie członków klubów samochodowych, do których większość z nas również należy.

Mamy nadzieję, że będą tu Państwo chętnie zaglądać i że nasz portal stanie się Waszym dobrym przyjacielem, zapewniającym miłą codzienną lekturę. Zapraszamy też do zapoznania się z krótkim opisem poszczególnych działów, który znajduje się poniżej.

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy miłej lektury

                  Zespół SA