facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych
Renault » Renault TALISMAN Grandtour

Renault TALISMAN Grandtour

Kategoria: Renault|Komentarze: 0|Data: 2016-06-10 09:30:23

Renault TALISMAN Grandtour posiada wszystkie zalety zaprezentowanego w lipcu 2015 roku sedana, podobne wymiary i równie pełne dynamiki proporcje nadwozia. Uzupełnia je o praktyczne rozwiązania i możliwości aranżacji wnętrza właściwe dla dużego kombi.

Renault TALISMAN Grandtour łączy w sobie:

  • wyjątkową pojemność przestrzeni ładunkowej, wynoszącą maksymalnie 1681 dm3 (VDA),
  • przyjemność jazdy dzięki unikalnej technologii MULTI-SENSE oraz jedynemu tego typu połączeniu systemu 4 kół skrętnych 4CONTROL z elektronicznie regulowaną siłą tłumienia amortyzatorów systemu Electronic Damper Control,
  • silniki benzynowe i wysokoprężne godzące przyjemność prowadzenia z wysoką efektywnością energetyczną, o średnim zużyciu paliwa i emisji CO2 już od 3,7 l/100 km i 98 g CO2/km,
  • niespotykaną przestronność i komfort wnętrza dzięki przednim fotelom wyposażonym w najbogatszy w tej klasie aut wachlarz funkcji: m.in. masaż, podgrzewanie, wentylacja,
  • technologie, które ułatwiają codzienne użytkowanie auta: system multimedialny z dostępem do usług interaktywnych R-LINK 2 z pionowym ekranem dotykowym o przekątnej 7 lub 8,7 cala,
  • zespół wskaźników i zegarów z 7-calowym kolorowym ekranem TFT,
  • wyświetlacz przezierny Head-Up,
  • pełen wachlarz systemów wspomagających prowadzenie samochodu i bezpieczeństwo jazdy a także klapa bagażnika z możliwością bezdotykowego otwierania ruchem nogi pod tylnym zderzakiem.

Wyposażone w te wszystkie innowacje Renault TALISMAN Grandtour stanowi oryginalną alternatywę i początek nowej oferty w segmencie rodzinnych aut typu kombi.

Renault TALISMAN Grandtour jest pod względem wymiarów zbliżone do sedana: ma 4,86 m długości, 1,87 m szerokości i tylko 1,46 m wysokości. Wynoszący 2,81 m rozstaw osi zapewnia dużo miejsca dla pasażerów i ich bagaży. Wynoszący 1,61 m rozstaw kół przednich i tylnych nadaje temu modelowi stabilny wygląd.

Renault TALISMAN Grandtour wyróżnia się wyjątkowymi zaletami jezdnymi i możliwościami personalizacji doznań za kierownicą. Wykazuje się precyzyjnym zachowaniem na drodze dzięki połączonemu działaniu układu jezdnego 4CONTROL (4 koła skrętne) i elektronicznie sterowanych amortyzatorów.

Renault dołożyło wszelkich starań, aby każda podróż TALISMANEM Grandtour była w pełni bezpieczna, bezstresowa i bezproblemowa. W tym celu auto wyposażone zostało w zaawansowane systemy ostrzegania i ochrony, zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa czynnego.

Renault TALISMAN Grandtour debiutuje w Polsce w czerwcu i będzie stopniowo pojawiało się w salonach marki na terenie całej Europy w 2016 r. (z wyjątkiem krajów z ruchem lewostronnym).


www.swiataut.net      zdjęcia: Renault

Komentarze:

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodawać komentarze