facebook

Przeczytaj artykuły o wybranej marce

testy aut nowych
testy aut używanych
Aktualności » Zbliża się rocznica portalu Świat Aut Net

Zbliża się rocznica portalu Świat Aut Net

Kategoria: Aktualności |Komentarze: 0|Data: 2013-05-08 15:51:10

Już niebawem trzynastego maja. Czy trzynastka kojarzy się szczęsliwie? W społeczeństwie zdania w tej sprawie są podzielone, jednak w naszej redakcji zdecydowanie dominuje pogląd, że tak. To właśnie 13 maja nasz portal oficjalnie rozpoczął swoją działalność. To dobry moment na podsumowanie i podziękowanie naszym czytelnikom za te wyjątkowe –pierwsze- dwanaście miesięcy naszej działalności.

Choć przygotowania do uruchomienia naszego tytułu trwały kilkakrotnie dłużej, to właśnie te 12 pierwszych miesięcy miało pokazać, czy dobrze wykorzystaliśmy ten czas. Dziś możemy powiedzieć, że tak.

Przez ten czas opublikowaliśmy na naszych łamach prawie 250 różnego rodzaju artykułów, począwszy od aktualności, po duże publikacje różnego rodzaju. Często nie dotyczyły one tylko samych samochodów, ale też wielu powiązanych z nimi mniej lub bardziej dziedzin.  Nasi czytelnicy docenili cykl „Zegarek dla automaniaka”, nadalismy też dwa tytuły „Smartfon idealny dla kierowcy” na rok 2012 i 2013. Zapoznalismy naszych czytelników ze wspaniałym narzędziem dla kierowcy, szwajcarskim scyzorykiem Victorinox Rescue Tool, a także –na urozmaicenie wolnych chwil- z popularną grą World of Tanks.

 

Zegarek Jacques Lemans F1 i scyzoryk Victorinox Rescue Tool

Nasi czytelnicy wiedzą już także, jak wielkie korzyści może przynieść wstąpienie do klubu samochodowego i jak wiele tych klubów już od lat z powodzeniem funkcjonuje w naszym kraju. Ponadto, można było również poczytać na naszych łamach o car audio, czy ciekawostkach takich jak „Samochody Agenta 007”, czy najpiękniejsze i najniebezpieczniejsze drogi świata. Mieli się również Państwo okazję zapoznać z naszym najnowszym działem wywiady, w których rozmawiamy o motoryzacji ze znanymi osobami: pierwszą z nich był Radosław Majdan.  

 

Najpiękniejsze drogi świata (Świata Aut Net)

Świat Aut Net promuje dobrą zabawę i bezpieczeństwo na drogach: nasza redakcja była patronem medialnym Night Power GP 2012 „Legalne Ściganie”: imprezy masowej zorganizowanej w 4 miastach Polski, która zebrała w sumie prawie 100 tysięcy widzów. W tym roku Świat Aut Net również obejmie patronat nad tym wydarzeniem: jesteśmy oficjalnym patronem medialnym Night Power GP 2013. Portal był również sponsorem Happeningu „Long Short Walk” organizowanym dla uczniów szkół podstawowych, promującym bezpieczeństwo na drodze: młodym uczestnikom rozdaliśmy 300 odblaskowych breloczków z naszym logo.

 

Long Short Walk i Night Power GP

Same samochody oczywiście pozostały i pozostaną głownym tematem naszych publikacji. Staramy się pisać przede wszystkim o samochodach „dla każdego”, ale nie brakuje też niszowych propozycji jak choćby 180 konna Fabia RS, którą niedawno Państwu zaprezentowaliśmy. Nie zamierzamy jednak skupiać się wyłącznie na autach nowych, w dalszym ciągu będziemy też dbać o zróżnicowanie formy według której powstają nasze testy. Mamy też nadzieję, że pozostaną Państwo fanami naszych fotografii.

 

Skoda Fabia RS i Renault Megane TCE 115

A skoro już o samochodach mowa, z racji przypadającej rocznicy, przygotowujemy dla Państwa małego, samochodowego „Hattricka”, a wszystkie trzy auta, jakie przedstawimy, będą praktyczne i wszechstronne. Czytelnicy szukający w niedługim czasie właśnie takiego samochodu będą mieli niedługo co czytać. Na razie zdradzić możemy tylko tyle, że jeden z nich jest pick-up’em, drugi hatchbackiem, trzeci vanem. Wszystkie mają silniki turbo, jeden z nich to diesel. Wszystkie łączy ogromna pakowność i  dobry stosunek ceny do tego co oferują.

Świat Aut Net spotkał się z Państwa strony z życzliwym przyjęciem, za co niezmiernie dziękujemy. Czytelność i wszechstronność naszej oferty czytelniczej została nagrodzona ciągłym wzrostem ilości naszych czytelników, co jest dla naszej redakcji powodem do ogromnej dumy. Jesteśmy wdzięczni naszym czytelnikom, a także wszystkim podmiotom z nami współpracującym, za życzliwość i wsparcie, bez czego nasz sukces nie byłby możliwy. Dziękujemy i zapraszamy do dalszego, miłego spędzania czasu z naszym wydawnictwem.

Zespół SA

 


Tekst: Marcin Dziekoński / SA

Komentarze:

Brak komentarzy
Zaloguj się aby dodawać komentarze